istraga
Sin zadarske političarke prebio oca! Napao ga na spavanju, pa mu pretio smrću, tražio da mu prepiše deo nekretnina!
Određen mu je pritvor
Zadarska policija je završila krivičnu istragu nad 25-godišnjim hrvatskim državljaninom osumnjičenim za nanošenje teških telesnih povreda, pretnji i oštećenja tuđe imovine.
Nezvanično je reč o Emiliju Sikiriću, sinu Jasminke Adžić Sikirić, gradske odbornice Zadra iz stranke Dom i nacionalno ujedinjenje (DOMiNO).
Sikirić se sumnjiči da je u ranim jutarnjim satima u ponedeljak nasilno ušao u kuću na području Zadra i fizički napao i teško povredio svog 46-godišnjeg oca dok je spavao. Pored toga, uputio je ozbiljne pretnje smrću i oštetio inventar i parkirani automobil.
Određen mu je pritvor.
Odbornica Adžić Sikirić je ranije bila u Živom zidu i stranci Ivana Pernara, a njen sin je već u više navrata prijavljivan za teška krivična dela. Sada je, kako nam izvori kažu, želeo da natera oca da mu prepiše deo nekretnina gde ga je na kraju i napao.
Nakon kriminalističke obrade, Sikirić je predat pritvorskom nadzorniku Policijske uprave Zadar. Nadležnom državnom tužilaštvu podneta je krivična prijava, a istražni sudija je odredio pritvor za Sikirića.
Bonus video:
(Espreso/Kurir.rs/Index.hr/Prenela:M. V./Preneo D.M.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




